N156HCA-EAB 15.6 inch 30 Pin High Resolution 1920 x 1080 Laptop Screen TFT LCD Panels
SKU: CLS7234
Sale Sold out
In Stock
CHN This item is shipped from China.
Processed in 0–3 days
Quantity
Product Details
1. Replacement laptop screen panel
2. High resolution: 1920 x 1080 pixel
3. Diagonal screen size: 15.6 inch
4. Backlight Lamp: WLED type
5. Interface: 30PIN
6. Screen type: TFT LCD
7. Contrast Ratio: 700:1
8. Luminance: 250cd/m
9. Display scale: 16:9
10. Active Area: 344.16 x 193.59mm
11. Size: 350.66 x 216.25mm