N133BGA-EA2 13.3 inch 30 Pin High Resolution 1366x768 Laptop Screen TFT LCD Panels
SKU: CLS7212
Sale Sold out
In Stock
CHN This item is shipped from China.
Processed in 0–3 days
Quantity
Product Details
1. Replacement laptop screen panel
2. High resolution: 1366 x 768 pixel
3. Diagonal screen size: 13.3 inch
4. Backlight Lamp: WLED type
5. Interface: 30PIN
6. Screen type: TFT LCD
7. Contrast Ratio: 500:1
8. Luminance: 220cd/m
9. Display scale: 16:9
10. Active Area: 293.42 x 164.97mm
11. Size: 306.3 x 188.7mm